Content

Content

Content

Adres:
Substral Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Wciornastki

Wciornastki

Wciornastek to drobny szkodnik o niewielkich rozmiarach (rzadko przekracza 2 mm), jednak należy do tych bardziej uciążliwych. Atakuje zarówno rośliny ogrodowe jak i domowe. Wysysa z nich soki, czym doprowadza do zasychania liści i kwiatów. Wciornastka poznasz po jasnych śladach pozostawionych na liściach (są to miejsca, w których szkodnik wyssał już soki).
Im prędzej zaczniemy je zwalczać tym lepiej dla naszej rośliny. Wciornastki podobnie do mszyc potrafią przenosić choroby wirusowe na roślinach ozdobnych. Szczególnie upalne lato sprzyja ich rozwojowi. Co zrobić by pozbyć się tego szkodnika z naszych roślin? W tym celu polecamy nasz długodziałający preparat Polysect. Na roślinie działa on powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie (czyli krąży wraz z jej sokami). Żywiący się sokami wciornastek nie ma szans w starciu z tak działającym preparatem.

Polecamy

Polysect Długo Działający 005SL Ultra (Jadalne)

Polysect Długo Działający 005SL Ultra (Jadalne)

Przede wszystkim uprawy szklarniowe (pomidory, ogórki, sałata).
Czytaj więcej
Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

 • Nawozy

  Nawozy
  Nawozy zobacz
 • Środki ochrony roślin

  Środki ochrony roślin
  Środki ochrony roślin zobacz
 • Podłoża

  Podłoża
  Podłoża zobacz
 • Naturen

  Naturen
  Naturen zobacz
 • Akcesoria

  Akcesoria
  Akcesoria zobacz
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.