{literal} {/literal}
Content

Content

Content

Adres:
Substral Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Środki ochrony roślin

Każdy, kto prowadzi swój własny, przydomowy ogródek chciałby, aby znajdujące się w nim rośliny wyglądały zdrowo i pięknie. Jednak czasami sama regularna pielęgnacja może nie dać takich efektów, jeśli wśród poszczególnych gatunków pojawią się szkodniki, chwasty czy nawet grzyby. W takich sytuacjach należy działać niezwykle sprawnie i skutecznie, ponieważ problemy te rozprzestrzeniają się bardzo szybko i mogą doprowadzić do znacznego osłabienia pędów, a nawet ich zamierania.

Dlatego też Substral, jako renomowana firma na co dzień wspomagająca ogrodników, rozszerzyła swoją ofertę o profesjonalne środki ochrony roślin. Pomagają one w zwalczaniu plagi grzybów, szkodników lub chwastów, a także zapobiegają ich nawrotom. Dlatego każdy, komu zależy na dobrej kondycji swoich kwiatów czy krzewów, powinien zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty i stosować je regularnie.

Wśród proponowanych przez nas preparatów znajdują się między innymi środki:

Grzybobójcze

w zależności od potrzeb, dostępne są produkty uniwersalne, jak również przeznaczone dla poszczególnych gatunków roślin (np. owoce, warzywa czy róże), jak również samych szkodników (m.in. mrówek, pająków, ślimaków czy mszyc); charakteryzują się długotrwałym i intensywnym działaniem nawet w przypadku insektów, które nie zostały bezpośrednio opryskane
Czytaj więcej

Owadobójcze

eliminują choroby kwiatów, krzewów oraz iglaków dotkniętych plamistością lub żółknięciem liści, jak również zgnilizną korzeni; działa szybko i długo, dzięki czemu w krótkim czasie eliminuje problem oraz przyczynia się do powrotu rośliny do dobrej kondycji
Czytaj więcej

Chwastobójcze

szybki wzrost chwastów na niemal każdym podłożu jest ogromnym problemem wielu doglądających swoich ogródków; rośliny te są niezwykle trudne do usunięcia między innymi dzięki rozbudowanemu systemowi korzeniowemu; dlatego też proponowane przez nas substancje skutecznie osłabiają pojawiający się często mech, mniszek i inne, powodując ich całkowite zamieranie i zapobiegając ponownemu wzrostowi.
Czytaj więcej

Proponowane przez nas środki ochrony roślin Substral dostępne są w kilku formach, umożliwiających dostosowanie do potrzeb klienta. W przypadku większych powierzchni użycia proponujemy granulaty i proszki. Przy niewielkich terenach świetnie sprawdzą się preparaty w płynie lub sprayu.

Czasami jednak konieczna jest wyjątkowa precyzja aplikacji danej substancji, szczególnie w miejscach, gdzie np. chwasty rosną razem z posadzonymi przez nas kwiatami czy krzewami. W takich przypadkach z pomocą przychodzi specjalny żel Substral, który umożliwia aplikację na konkretną roślinę.

Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.