Content

Content

Content

Adres:
Substral Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Środki ochrony roślin

Nawet największe starania nie przyniosą rezultatu, jeżeli wśród roślin rozprzestrzenią się grzyby, szkodniki lub chwasty. Wówczas trzeba sięgnąć po specjalistyczne środki ochrony roślin, które pomogą szybko uporać się z problemem i zachować uprawy w dobrej kondycji.

W ofercie Substral znajdziecie Państwo:

 • środki grzybobójcze - Saprol Dom ogród i balkon, Saprol Thuja, Saprol rośliny ozdobne, Syllit 65 WP do drzew owocowych, Proplant Fytoftoroza, Alieete S. Fungicydy Substral zwalczają szereg chorób o pochodzeniu grzybowym, takich jak m.in. rdze, plamistość liści, mączniaki, fytoftoroza, parch jabłoni i gruszy, kędzierzawość liści, zgnilizna pierścieniowa i inne.
 • środki owadobójcze - Kompleksowa ochrona Róża 2w1, Polysect Aerozol, ANT Stop na pająki, ANT Stop na mrówki, Substral na mrówki w granulacie, Ślimakol, Promanal, Kompleksowa ochrona 2w1, Tarcznik Ultra, Polysect długo działający (mszyca, ochojnik, misecznik, tarcznik, wełnowiec i inne), Mospilan owoce i warzywa, drzewa owocowe.
 • środki chwastobójcze – Roundup Herbi Blok, Mniszek Ultra Hobby AL, Roundup Ścieżki i Podjazdy, Roundup do ogrodu, Roundup Hobby, Mniszek Trawnik, Roundup Żel - herbicydy niezastąpione w zwalczaniu chwastów, ale i zapobieganiu przed porastaniem ścieżek, chodników, obszarów wzdłuż ogrodzeń itp.

Stosowanie środków ochrony roślin zgodnie z zaleceniem producent pozwoli Państwu cieszyć się trawnikiem i rabatami wolnymi od chwastów przez cały sezon. Polecamy koncentraty i preparaty gotowe do użycia.

Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

 • Nawozy

  Nawozy
  Nawozy zobacz
 • Środki ochrony roślin

  Środki ochrony roślin
  Środki ochrony roślin zobacz
 • Podłoża

  Podłoża
  Podłoża zobacz
 • Naturen

  Naturen
  Naturen zobacz
 • Akcesoria

  Akcesoria
  Akcesoria zobacz
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.