Content

Content

Content

Adres:
Substral Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Przędziorki

Przędziorki

Te małe czerwone pajączki są bardzo groźnymi szkodnikami wielu roślin ogrodowych jak i balkonowych. Gdy na roślinie pojawi się delikatna pajęczyna to znak, że szkodników pojawiło się już bardzo dużo.
Ważne jest by jak najszybciej wykryć ich obecność – każdy jeden dorosły przędziorek potrafi znieść kilka tysięcy jaj – zbyt późna reakcja spowoduje uschnięcie liści i ich przedwczesne odpadnięcie. W trakcie sezonu warto wykonywać, co kilka dni przegląd liści. Aby pokonać przędziorki należy wykonać oprysk Promanalem. Jest on w pełni naturalnym preparatem na bazie oleju parafinowego. Po pokryciu rośliny tworzy na niej barierę odcinającą szkodnikom dopływ tlenu. Oprysk wykonujemy od końca lutego do połowy marca, czyli od fazy pękania i nabrzmiewania pąków do początków kwitnienia. Warto pamiętać również o tym, aby podczas oprysku temperatura na zewnątrz nie była niższa niż 8°C.

Polecamy

Multi Insekt

Multi Insekt

Kwiaty, owoce, warzywa.
Czytaj więcej
Polysect Długo Działający 005SL (Ochojnik)

Polysect Długo Działający 005SL (Ochojnik)

do kwiatów doniczkowych, zwłaszcza na begonie, bluszcz, dracenę, kroton.
Czytaj więcej
Promanal

Promanal

Środek owadobójczy w formie koncentratu do ochrony drzew owocowych oraz drzew i krzewów ozdobnych. Wyprodukowany na bazie składników naturalnych.
Czytaj więcej
Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

 • Nawozy

  Nawozy
  Nawozy zobacz
 • Środki ochrony roślin

  Środki ochrony roślin
  Środki ochrony roślin zobacz
 • Podłoża

  Podłoża
  Podłoża zobacz
 • Naturen

  Naturen
  Naturen zobacz
 • Akcesoria

  Akcesoria
  Akcesoria zobacz
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.