Content

Content

Content

Adres:
Substral Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Pająki i inne stawonogi

Pająki i inne stawonogi

Pająki można spotkać niemal wszędzie. Jak wiemy walka z nimi nie należy do łatwych. Usunięcie ich z naszego domu czy ogrodu będzie prostsze, jeżeli wspomożemy swoje działania specjalistycznym preparatem. Substral zwalcza pająki zapewnia trzymiesięczną ochronę w formie niewidocznej, bezbarwnej bariery. Preparat posiada wygodne opakowanie z rozpylaczem ułatwiającym stosowanie.
Poza pająkami domowymi i ogrodowymi zwalcza między innymi prosionka szorstkiego, rybika cukrowego i karaczana prusaka. Środkiem należy opryskać bezpośrednio zwalczane organizmy, efekt jest widoczny natychmiastowo. Na powierzchniach nieprzepuszczalnych pozostaje nawet przez kilka miesięcy. Dodatkowo tworzy barierę ochronną na opryskiwanej powierzchni, aż do 12 tygodni od zastosowania. Należy przy tym pamiętać, że produktów biobójczych należy używać, ze szczególnym zachowaniem środków ostrożności, przed użyciem należy przeczytać etykietę oraz ulotkę informacyjną.

Polecamy

Ant stop na pająki

Ant stop na pająki

Zwalcza pająki. Tworzy barierę.Jedyny gotowy do użytku zarejestrowany przeciwko pająkom. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Natychmiastowy efekt. Na powierzchniach nie przepuszczalnych ...
Czytaj więcej
Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

 • Nawozy

  Nawozy
  Nawozy zobacz
 • Środki ochrony roślin

  Środki ochrony roślin
  Środki ochrony roślin zobacz
 • Podłoża

  Podłoża
  Podłoża zobacz
 • Naturen

  Naturen
  Naturen zobacz
 • Akcesoria

  Akcesoria
  Akcesoria zobacz
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.