{literal} {/literal}
Content

Content

Content

Adres:
Substral Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@evergreengarden.com

Substral24

Orchidea – idealny walentynkowy prezent

par_par_storczyki1_1_ - Osmocote - extra długo działające

Jednym z najlepszych i jednocześnie najpopularniejszych walentynkowych prezentów są kwiaty. W tym czasie w wielu kwiaciarniach, sklepach ogrodniczych a nawet na osiedlowych targach oferowanych jest mnóstwo pięknych egzemplarzy.  Ich naturalne piękno oraz zapach sprawiają, że są one najprostszym, a zarazem bardzo eleganckim wyrazicielem naszych uczuć.

par_5891a46bbb85b_1_ - Osmocote - extra długo działające

Prym zdecydowanie wiodą róże oraz tulipany. Nie brakuje jednak fanów wręczania kwiatów doniczkowych. Ich zdecydowaną zaletą jest długa żywotność. Zdajemy sobie sprawę, że róże czy tulipany nacieszą obdarowaną osobę jedynie kilka dni.


Niewątpliwym plusem kwiatów doniczkowych jest również to, że cudownie przyozdobią wnętrze każdego mieszkania.  W walentynki najchętniej wybieramy kwitnące storczyki, które są bardzo proste w utrzymaniu. Nie jako przy okazji już w połowie lutego przypominają nam o zbliżającej się wiośnie. Rodzina roślin storczykowatych składa się z ponad 30 tysięcy różnych gatunków a ich liczba rośnie z roku na rok.  Orchidee występują w wielu różnych, pięknych barwach, sami więc możemy zdecydować, który z nich najlepiej pasuje do cech osobowości czy preferencji obdarowywanej przez nas osoby.

Nie musimy decydować się na jeden konkretny kolor. Warto stworzyć kompozycję, w której wystarczą nam dwa pędy kwiatowe dwóch różnych storczyków, które po umieszczeniu w doniczce opiera się przykładowo na metalowym drucie wygiętym w kształt serca. Stworzenie w ten sposób wyjątkowej dekoracji na Dzień Zakochanych, niewątpliwie zrobią wrażenie na drugiej osobie.

Polecamy
Dyspenser orchidea - pałeczki

Dyspenser orchidea - pałeczki

NowośćNawóz w formie długo działających pałeczek. Umieść pałeczkę między korzeniami i ciesz się pięknymi roślinami przez cały sezon. Uwalnia się przed dwa miesiące dostarczając ...
Czytaj więcej
Dyspenser orchidea koreczki

Dyspenser orchidea koreczki

Nawóz w formie koreczków – długo działający. Specjalny skład dopasowany do szczególnych wymagań orchidei. Uwalnia się aż przez 6 miesięcy dostarczając roślinie składników pokarmowych ...
Czytaj więcej
Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.