{literal} {/literal}
Content

Content

Content

Adres:
Substral Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Gotowe podłoża

Sukces z uprawie kwiatów doniczkowych, ale także iglaków, trawnika i roślin ogrodowych w dużej mierze zależy od jakości podłoża. W wielu przypadkach gleba na naszych działkach pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście na rynku dostępne są produkty, którymi możemy skutecznie wspomagać jakość ziemi z myślą o jak najlepszej kondycji roślin w ogrodach i doniczkach.

W ofercie Substral znajdziecie Państwo:

  • podłoża Osmocote,
  • podłoża specjalistyczne.

W serii Osmocote polecamy m.in. gotowe podłoże dla kwiatów (róż, rododendronów, paproci, jukk, kaktusów, gatunków balkonowych i wielu innych) oraz gotowe podłoże dla iglaków. To ziemia wzbogacona początkową dawką nawozu, a także dodatkami odpowiadającymi wymaganiom poszczególnych grup roślin. W zależności od rodzaju produktu można wybierać ziemię bardziej przepuszczalną lub wiążącą wilgoć. Dzięki wzbogaceniu nawozem rośliny łatwiej adaptują się po przesadzeniu i są dobrze odżywione.

Gotowe podłoże dla trawnika sprawdzi się podczas zakładania i regeneracji. Torf utrzymujący wilgoć został wzbogacony nawozem Osmocote dla wzmocnienia wzrostu trawy i zapewnienia jej równomiernego wschodu.

W kategorii produktów specjalistycznych rekomendujemy Państwu ziemie do roślin o specyficznych wymaganiach. Znajdziecie tutaj podłoża do roślin zielonych, paproci, kaktusów, cytrusów oraz orchidei. Polecamy również ziemię do wysiewu i rozsad wzbogaconą o biokompost i krzemionkę.

Substral to szeroki wybór produktów do pielęgnacji roślin opracowanych w oparciu o ich specyficzne wymagania gatunkowe.

Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.