Content

Content

Content

Adres:
Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Wrzesień - ochrona

We wrześniu mogą się ujawnić choroby drzew pestkowych takich jak, czereśnia lub wiśnia (np. brunatna zgnilizna drzew pestkowych). W przypadku drzew silnie zainfekowanych powinniśmy je niezwłocznie usunąć, po to by choroba nie przeszła na zdrowe drzewa.

Mimo, że jesienią chwasty nie rosną w zawrotnym tempie to nadal powinniśmy pamiętać o ich usuwaniu, po to by nie rozsiewały nasion.

Śliwy warto jest zabezpieczyć stosując opaski z papieru falistego, zapobiega to przed zimowaniem gąsienic owocówki śliwkóweczki.

W momencie zakończenia zbioru jabłek dobrze jest opryskać nasze drzewa 5% roztworem mocznika, zabieg ten zniweluje niebezpieczeństwo paraliżu przez parcha jabłoni w przyszłym sezonie. Wraz z zakończeniem zbiorów w naszym warzywniku pozostałe suche i chore rośliny powinniśmy spalić, natomiast z pozostałych resztek zdrowych roślin możemy zrobić kompost.

Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

 • Nawozy

  Nawozy
  Nawozy zobacz
 • Środki ochrony roślin

  Środki ochrony roślin
  Środki ochrony roślin zobacz
 • Podłoża

  Podłoża
  Podłoża zobacz
 • Naturen

  Naturen
  Naturen zobacz
 • Akcesoria

  Akcesoria
  Akcesoria zobacz
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.