Content

Content

Content

Adres:
Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Wrzesień - nawożenie

Schyłek lata (wrzesień) jest dla ogrodników okresem wytężonej pracy – zbieramy plony (owoce, warzywa) i rozpoczynamy przygotować rośliny do zimy.

Jesienią oprócz nawozów organicznych możemy stosować nawozy mineralne tak zwane nawozy jesienne, bogate w fosfor i potas. Związki tych pierwiastków powodują wzmożony proces drewnienia pędów oraz akumulację rezerw na zimę. Do takiej grupy nawozów należy nawóz Substral 100 dni jesienny trawnik. Nawozy jesienne w stosunku do roślin wieloletnich rozprowadzamy miarowo wokół nich, następnie dobrze podlewamy.

By nasze rośliny wieloletnie (te, które będziemy przechowywać przez zimę) mogły przejść w stan zimowego spoczynku muszą być regularnie podlewane. Nie powinniśmy jednak wspomagać ich nawozami.

Polecamy

Nawóz

Nawóz "100 dni" jesienny do trawnika

Nawóz w postaci granulatu o przedłużonym działaniu do stosowania jesienią w celu zabezpieczenia darni. Pomaga przetrwać trudny okres zimy. Nawóz ponadto ułatwia "start" traw na wiosnę.
Czytaj więcej
Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

 • Nawozy

  Nawozy
  Nawozy zobacz
 • Środki ochrony roślin

  Środki ochrony roślin
  Środki ochrony roślin zobacz
 • Podłoża

  Podłoża
  Podłoża zobacz
 • Naturen

  Naturen
  Naturen zobacz
 • Akcesoria

  Akcesoria
  Akcesoria zobacz
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.