{literal} {/literal}
Content

Content

Content

Adres:
Scotts Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101 A
04-041 Warszawa
KRS 0000103169

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek,
w godz. 08:00 - 17:00

Dział Obsługi Klienta:
0-22 465 61 80 do 84

Produkcja:
0-22 465 61 85 do 86

Księgowość:
0-22 465 61 87 do 89

Fax:
0-22 465 61 91
infopl@scotts.com

Substral24

Luty - sadzenie

Luty to dobry moment na wysiew roślin rozwijających się w niskich temperaturach takich jak te należące do rodziny jaskrowatych: miłek czy tojad. Możemy rozpocząć fabrykacje własnych sadzonek roślin jednorocznych z wydłużonym okresem wzrostu np. begonii czy petunii. W skrzynkach rozpoczynamy wysiew ziół i warzyw np. bazylii, papryki, pomidorów czy cebuli. Warto jest zastosować sprawdzone podłoże, Polecamy specjalistyczną ziemię do wysiewu, pikowania i sadzenia 20L.


Siew przygotowujemy w skrzynkach lub pojemnikach do połowy wypełnionych podłożem i uzupełnionych o niewielką warstwę piasku. Siewki należy ulokować w miejscu dobrze nasłonecznionym i ciepłym. Dodatkowo pojemniki nakrywamy szklanym kloszem lub szybą. Musimy pamiętać o odpowiedniej wilgotności podłoża, najdogodniejszym rozwiązaniem w początkowych tygodniach wegetacji jest zraszanie wodą. Co jakiś czas powinniśmy zdejmować szklane okrycie by zapewnić dostęp powietrza, gdy pojawią się kiełki możemy się go pozbyć bezpowrotnie.

Polecamy

Ziemia do siewu

Ziemia do siewu

Ziemia do wysiewu, pikowania i sadzenia. Szczególnie polecana do rozsad. Jest mieszaniną torfu wysokiego i niskiego. Zawiera biokompost i krzemionkę.
Czytaj więcej

Powiązane artykuły

Nasze produkty baner

NASZE LINIE PRODUKTOWE

 • Nawozy

  Nawozy
  Nawozy zobacz
 • Środki ochrony roślin

  Środki ochrony roślin
  Środki ochrony roślin zobacz
 • Podłoża

  Podłoża
  Podłoża zobacz
 • Naturen

  Naturen
  Naturen zobacz
 • Akcesoria

  Akcesoria
  Akcesoria zobacz
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.